למה כדאי לפנות למעצב מקצועי
28/03/2018
הטאצ' הקטן שמשנה הכל – אקקסוריז לבית
14/05/2018

בשנים האחרונות בהרבה מאוד בניינים נעשים פרויקטים מיוחדים של תמ"א 38. המטרה בפרויקטים הללו היא אומנם לחזק את המבנים מפני רעידות אדמה, אך תוך כדי החיזוק הזה אותם מבנים גם עוברים אינספור שיפורים. בדרך כלל החזית של הבניין נראית טוב יותר אחרי השיפוץ, הדירות הופכות להיות גדולות יותר ומוסיפים להן חדר או מרפסת וכל דייר גם מקבל חניה פרטית.

משמעות הדברים היא שבמסגרת תמ"א 38 לרוב ההשקעה היא דווקא בעיצוב החיצוני ובכל הקוסמטיקה של הבניין והנכס, מה שמעורר את השאלה מה חסר כדי שהתוצאה תהיה מושלמת. בדרך כלל התשובה ברורה, והיא: עכשיו זה הרגע הנכון להשקיע בנושא של עיצוב פנים. הקבלן מבחינתו כלל לא עוסק, במסגרת הפרויקט שעליו הוא אחראי, בעיצוב הפנים של הדירות ולכן, אם בבניין שלכם נעשה פרויקט כזה, כדאי שתיקחו את המושכות לידיים ותדאגו אתם לעיצוב פנים הדירה.

 

מאיפה מתחילים?

 

אחרי שבוצעו עבודות של חיזוק, שיפוץ ותוספות שונות לדירה, עכשיו זה הרגע הכי מתאים שיש להשקיע בעיצוב פנים הבית. לא כדאי לדחות את הנושא והדבר הראשון ששווה לעשות הוא פשוט לתכנן את הצעדים שלכם. לא כדאי להתחיל לקנות חפצים ורהיטים שונים ולפזר אותם לפי ראות עיניכם בדירה, שכן הסוד בעיצוב פנים הוא דווקא התכנון. כל מעצבת פנים מקצועית תדע לומר לכם שהתכנון הוא שלב חשוב אם רוצים להגיע לשלמות, אז למה אתם מחכים?

 

בחירת הסגנון הרצוי

 

עכשיו, אחרי שהנכס השתנה כל כך מבחינה חיצונית וגם גדל, יש כמה דברים שכדאי לעשות על מנת שנהפוך אותו למושלם וגם נעלה את ערכו. לדוגמא, כעת בוודאי יש עוד זוויות שמהן השמש נכנסת במהלך היממה וכדאי לקחת זאת בחשבון בעת עיצוב הפנים. יש לסדר את החפצים במרחב כך שהם יוכלו ליהנות מאור השמש הטבעי, דבר שישפיע כמובן גם על האווירה הכללית בבית. בנוסף, עיצוב פנים יכלול בדרך כלל גם שילוב של צבעים שונים, כי מי אמר שגם עכשיו, אחרי כל השיפוץ, צריך להמשיך לחיות בדירה שכל קירותיה לבנים? ניתן לצבוע אפילו רק קיר אחד בבית וכך להכניס צבע ועניין כך שמאוד מומלץ לעשות זאת.

 

מדוע עדיף לעצב את פנים הבית בעזרת אשת מקצוע מובילה?

 

עיצוב זה מסוג אותם הדברים שכולנו מבינים בהם קצת, לכולנו יש העדפה וכולנו יכולים לקרוא אודות התחום לא מעט מאמרים והמלצות. עם זאת, בסופו של דבר, ברגע האמת אנחנו רואים שיש הבדל בין עבודה חובבנית ובין עבודה של אשת מקצוע. לכן, אם המטרה שלכם היא להפוך את הדירה למושלמת גם מבפנים ולא רק מבחוץ, כדאי שתפנו אל מעצבת פנים שתוכל ללוות אתכם לכל אורך הפרויקט הזה. היא תדע לעזור לכם לבחור את הסגנון המתאים ואפילו תיקח בחשבון את התקציב שלכם לעניין. הרבה פעמים נשות מקצוע מהתחום רואות פרטים שמי שאין לו ניסיון יתקשה לשים לב אליהם ולכן עדיף לקבל שירות ממי שמגיע עם ניסיון וידע בענף של עיצוב פנים.

המאמר נכתב בשיתוף חברת ראדקו 38 המבצעת פרויקטים של התחדשות עירונית, תמ"א 38 ופינוי ובינוי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.


מזמינה אותך ליצור איתי קשר:

054-476-2267