עיצוב פנים
טיפים לעיצוב דירות יוקרה
18/08/2017
עיצוב מערכות ישיבה בהתאמה אישית
28/11/2017
הצג הכל

סגנונות עיצוב של פינות אוכל

המקום שאתם אוהבים לבלות בו יותר מהכול

עיצוב הבית הוא עניין שלא כדאי לפסוח עליו ושווה להשקיע בו לפחות כשעוברים לדירה חדשה, מקימים בית חדש או מחליטים על תקופת שיפוצים. עיצוב הבית הוא ממש לא רק מותרות והוא זה שיכול לקבוע עד כמה הבית שלכם ירגיש מאוורר, עד כמה הוא יהיה נוח ומתאים לצרכים שלכם וגם עד כמה האווירה בו תהיה דומה לאווירה שאתם רוצים להקנות לבית. יש אנשים שהבית שלהם קטן מאוד בגלל עיצוב לא נכון, יש אנשים שמייחלים לבית בעיצוב יוקרתי אך לא מצליחים להשיג את מבוקשם וכולה. פינת האוכל שלכם היא מקום שקל מאוד לטעות בו וכדי להשיג פינת אוכל מעוצבת ואיכותית שגם תהיה נוחה לכל הנפשות בבית חשוב לבצע התאמה גם בסגנון וגם בעיצוב.

פינות אוכל יוקרתיות או פינות אוכל צעירות?

  • סגנון פינת האוכל קובע הרבה לבית שלכם בעיקר בגלל שהוא מקום בולט מאוד. בדרך כלל פינת האוכל נמצאת ליד המטבח מה שמחייב אותה להיות מותאמת ביותר למטבח וגם לסלון שבדרך כלל נמצא כמה צעדים ממנו. פינת אוכל מוזנחת ורגילה יכולה לפגוע קשות בבית שלכם וחשוב לבחור נכון החל מהשולחן ועד הכיסאות והמפות. כדי לבחור פינת אוכל בצורה נכונה צריך להתמקד באחד הסגנונות כמו למשל פינות אוכל יוקרתיות או פינות אוכל כפריות.
  • אמנם לא לכול פינת אוכל יש שם לסגנון אך אפשר לחלק אותם לכמה קטגוריות כאשר פינות אוכל יוקרתיות הן פינו תאוכל שכל אחד רוצה. ראו הוזהרתם: פינות אוכל כאלו לא יתאימו לכל אחד. אמנם פינת אוכל יוקרתית יכולה להישמע מגניב אך עם כל הבית שלכם לא מעוצב באותו סגנון ההתאמה לא תהיה שלמה ואף נוראית והפינה סתם תיראה מוזרה. פינות אוכל יוקרתיות מתבססות על צבעים של לבן ורהיטים חלקים ככל הניתן וחשוב מאוד לא להתבלבל ולחשוב שחובה עליכם להציב רהיטים יוקרתיים. אמנם שנדליר שמשתלשל מהתקרה יכול להוסיף המון אך תמיד לשלב באלגנטיות.
  • פינות אוכל כפריות הן פינות אוכל שבדרך כלל יש להן תאורה חמה יותר וגם אריחי קרמיקה בעיצוב כפרי יכולים להוסיף. כאן האווירה תהיה רגועה יותר ושולחן האוכל צריך להיות מעץ בסגנון ישן ולא בסגנון חלק וחדש. סגנון של עיצוב כפרי יכול להיות מושלם לבתים מסוימים ועם שילוב נכון של אלמנטים קטנים ההרמוניה תהיה מושלמת.

עיצוב צעיר לדירות סטודנטים

עיצוב פינות אוכל בסגנון צעיר יותר הוא עיצוב פנים שיכול להתאים בעיקר לדירות של צעירים או לדירות של סטודנטים. עיצוב כזה יכול להיות קליל הרבה יותר, הרבה יותר צבעוני, אפשר להוסיף לוח גיר עם ציורים מגניבים ממש כמו במסעדות, תאורה קלילה על גבול המצחיקה וכמובן שולחן אוכל גבוה עם כיסאות שמזכירים פאב. כל אלו יוצרים תחושה מאוד קלילה והיתרון של עיצוב כזה שהוא מתאים גם לדירות קטנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.


מזמינה אותך ליצור איתי קשר:

054-476-2267