עיצוב חללים – עיצוב סלון
28/11/2017
תכנון ועיצוב מוקדם של הבית
28/11/2017
הצג הכל

עיצוב פנים יוקרתי עם פרקט לעיצוב הבית

עיצוב פנים יוקרתי לבית פרטי באמצעות פרקט

נדמה כי כולם רוצים לעצב את ביתם ולהביאו לרמה של בית יוקרה. בפועל? רבים לא מיומנים במלאכת העיצוב, אינם מתקשרים עם הגורמים הנכונים וכך המשאלה להתגורר בבית יוקרה לעולם אינה מתממשת. גם אתם רוצים ליהנות מעבודה מקצועית של עיצוב פנים לבית? ראשית, עליכם לחבור אל מעצב פנים בעל שם. לאחר מכן? גלו עד כמה ניתן לעצב ולעורר את החלל באמצעות שימוש בפרקט.

 

חשיבות העבודה עם מעצב פנים

לא טעיתם, עבודה עם מעצב פנים היא המפתח לעיצוב הבית שלכם. עבודה צמודה שכזו עם מעצב פנים למעשה חוסכת מכם את הליך שאילת השאלות ומתן התשובות, אלא יש מי שמלווה אתכם, מכוון אתכם ועושה אתכם את הבחירות הנכונות ביותר. תהליך העבודה מבוסס על תשאול והגדרת צרכים – זאת במטרה להעניק לכם את מניפת הפתרונות האיכותית ביותר.

 

לכל אחד חלום עיצובי אחר המבוסס על קונספט הנוגע ללבו. עבודתו של מעצב הפנים היא לשדך בין הקו העיצובי ובין החומרים, יצירת תכנית עבודה לצד הוצאתה לפועל, ובעיקר להוציא אתכם מרוצים. אמרתם דירת יוקרה? אמרתם פרקט לעיצוב הבית!

 

היתרון הפונקציונאלי: התקנה פשוטה, מלאכת ניקוי פשוטה

ראשית, אכן פרקט לעיצוב הבית תורם רבות לנראות יוקרתית וקלאסית, אך עוד לפני שיורחבו כל היתרונות החזותיים של הפרקט, דעו כי התקנה של פרקט מגלמת בתוכה גם יתרונות פונקציונאלים נהדרים: ראשית, התקנת הפרקט היא התקנה שקטה – התקנה שלא מצריכה מכם להתמודד עם כמויות של אבק, ימי עבודה ארוכים ופינוי של פסולת. העבודה מתבצעת בשיטה של הדבקה, כך שניתן לסיים את המלאכה גם ביום אחד בהתאם לגודל החלל. בנוסף, תשכחו מכל מה שהכרתם עד היום בכל הקשור לניקוי הרצפות. הפרקט לא דורש התייחסות רבה, אלא מסתפק בסמרטוט לח בלבד המגיע איתו במגע.

 

היתרון החזותי: נראות קלאסית ועל זמנית בחסות הפרקט

לא במקרה פרקט לעיצוב הבית נבחר פעם אחר פעם על ידי מעצבי פנים כחומר הראוי לעבוד איתו. הנראות הקלאסית והעל זמנית הופכת כל חלל לכזה הפועמת בו רוח עדכנית, רלוונטית ויוקרתית. שילוב העץ יוצר הרמוניה בכל חלל שרק תבחרו – החל ממבואת הכניסה, דרך חללים מרכזיים כדוגמת הסלון או המטבח, ועד שילובם בחדרי השינה. לבחירתכם, פרקט המעניק נראות מבריקה יותר עם גימור הלכה, או פרקט המשדר נראות טבעית יותר עם גימור השמן.

 

אז איך בוחרים פרקט?

בכדי לבחור את הפרקט המתאים לכם ביותר, חשוב להכיר היטב את תכונותיו של העץ. מעצב פנים בעל שם יוכל להוביל אתכם ולהעניק לכם טיפים חיוניים לבחירת הפרקט שלכם. כך לדוגמא, אם החלל בו אתם מעוניינים לשלב את הפרקט הינו חלל גדל, כדאי לבחור בגוון בהיר על מנת לפתוח את החלל וליצור תחושה של מרחב.

 

בנוסף, על מנת להיות מודעים היטב לגוונו של הפרקט, הבחירה בו חייבת להתבצע אך ורק באור יום, ובנוסף, תמיד מומלץ להצטייד בעוד כמה מ”ר, זאת על מנת להבטיח כי במקרים בהם יהיה עליכם צורף להחליף חלקים שניזוקו, יהיה למתקינים חומר לעבוד איתו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.


מזמינה אותך ליצור איתי קשר:

054-476-2267