טיפים לעיצוב יוקרתי של הבית
19/05/2018
עיצוב מזנונים מקצועי
03/06/2018
הצג הכל

שילוב מחיצות מודולריות בתהליך עיצוב פנים של משרד

כדי לנסות ולהסביר את החשיבות של העיצוב, הן ברמה הוויזואלית והן ברמה התפקודית, נפתח בעובדה הידועה והמוכרת כי מחיצות מאפשרות תפוקה גבוהה יותר ולו בשל הסיבה ההגיונית והבלתי מעורערת – עובד שיושב בחלל פתוח למחצה ויודע שקיים הסיכוי ולו הקטן ביותר שבכל רגע נתון צופים בו, הרי שהוא יעבוד בצורה אפקטיבית יותר מעובד, שיושב במשרד סגור ומבודד.

עיצוב משרד, הוא הליך שבשגרה עבור כל בעל עסק המבקש להשוות למקום העבודה את האווירה הראויה. כמו בכל תחום בחיים, גם בתחום עיצוב המשרדים קיימים טרנדים חולפים והטרנד העולה כיום הוא מחיצות מודולריות. מעבר לעובדה שמחיצות אלו הן מודרניות, יש בהן יתרונות רבים ומגוונים ובין היתר: עיצוב המחיצות הוא מרהיב ומותאם לכל משרד, האקוסטיקה מעולה ומאפשרת עבודה נוחה במשרד, המחיצות יוצרות את הפרטיות הנדרשת לכל עובד וזאת על אף היותן פתוחות לחלל למחיצות אלמנטים עיצובים אך גם פונקציונליים והן מאפשרות לתאורה הטבעית לחדור אל פנים החלל.

מחיצות מודולריות לאוהבי השינוי

אין ספק שעיצוב הוא טרנד חולף, אך רבים לא ישנו את עיצוב המשרד בשל העלויות הכלכליות הרבות אותן הם ידרשו לשלם, עם זאת אם ישכיל בעל משרד לעצב את החלל באמצעות מחיצות מודולריות, הרי שבכל זמן נתון הוא רשאי לשנות את המבנה וליצור לעצמו חללי עבודה שונים. קחו לצורך העניין קיר בטון, מהרגע שיצקו אותו, הוא יישאר סטטי ולא יזוז ממקומו, אך המחיצות המודולריות בהחלט ניתנות לתזוזה ממקום למקום כך שניתן יהיה לשנותן לא רק על מנת לשנות את העיצוב הרווח בחלל אלא גם על מנת לשנות את המיקומים והחלל בהתאם לצרכי המשרד – בין אם נוספו עובדים ובין אם נוספו מחלקות וכיוצא בזאת. את המחיצות ניתן לפרק ולהרכיב ואף להתאים להן דלתות, בהתאם לרמת העיצוב והגימור הרצויים במשרד.

מחיצות מודולריות יכולות להיות מחיצות לרצפה אשר נגמרות בחצי הדרך עד התקרה ולחילופין יכולות המחיצות להיות ארוכות יותר ולכסות את כל האורך שמהרצפה ועד התקרה. המחיצות עצמן מאפשרות שקיפות גדולה יותר במהלך היום יום במשרד כך שכל עובד ועובדת יחושו (בפן הפסיכולוגי), שהם חייבים לתת תפוקה גבוהה יותר בעבודה. עוד חשוב להבין, מחיצות במידה מסוימת מסירות את הדיסטנס הקיים בין הדרגים השונים במשרד ובין הלקוחות ויוצרות אווירה נעימה וטובה יותר – לקוחות ירגישו כי קל יותר להגיע לדרגים בכירים במשרד וזאת לעומת העיצוב הנהוג מבטון.

לסיכום – הבחירה במחיצות מודולריות היא בחירה מושכלת המועילה לא רק בפן העיצובי אלא גם לתפקוד ויעילות העבודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.


מזמינה אותך ליצור איתי קשר:

054-476-2267