איך לעצב דירות יוקרה
10/11/2018
עיצוב דירות
עיצוב דירות, מה חשוב לדעת?
20/11/2018
הצג הכל

איך בוחרים מעצבת פנים מומלצת?

כשנכנסים לדירה חדשה או בית חדש וגם כשאנו מחליטים על שיפוץ יש התרגשות רבה יחד עם חששות לתהליך יעיל ומסודר. לפני כניסה לבית חדש או לפני שיפוץ נכון לפנות למעצבת פנים שתדע לחבר בין חלומות כל בני המשפחה, ולנהל את התהליך בצורה נכונה וחוויתית ובכך למקסם את הבית, הדירה או המשרד שלכם.

מעצבת פנים מומלצת? למה לא לעשות את זה לבד?

עבודת התכנון השיפוץ והעיצוב אינה קלה ומורכבת ממשימות רבות מעצבת פנים מקצועית מצוידת בניסיון, בידע, בהיכרות עם חומרים חדשים ומגמות עיצוביות מעניינות. מעצבת פנים מקצועית מביאה את חלומות כל בני הבית לכדי מציאות .
היא ממקדת את הלקוחות בפריטים ובסגנונות היוצרים את האווירה עליה חלמו.
מעצבת פנים רואה את הפוטנציאל הקיים בכל אזור בבית או במשרד ומתאימה אותו לצרכים ולחלומות של הלקוח הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונלית.

איך בוחרים מעצבת פנים לבית החדש?

שוק מעצבי הפנים בארץ רווי במגוון רחב של מעצבי פנים בעלי כרטיס ביקור מרשים. לפני שבוחרים את מעצבת פנים מומלצת חשוב לראות את תיק העבודות של העיצובים שלה, להכיר את הסגנון העיצובי שלה ולראות אם הוא מתאים לאווירה שהיינו רוצים להשרות בבית.

שימו לב להמלצות באתרי האינטרנט

אחד היתרונות של תחום עיצוב הפנים הוא הרצון של לקוחות מרוצים לשתף את כולם בתוצאות עיצוב הדירה. ניתן לראות עיצובים שביצעה מעצבת הפנים ולקרוא את התגובות של לקוחותיה לפרויקטים: האם ההתנהלות מולה הייתה נוחה, האם חשפה אותם לחומרים מעניינים, האם עשתה מעל ומעבר כדי לגרום לבית שלהם להיראות מושלם והכי חשוב מה הם מרגישים בבית לאחר השיפוץ או לאחר המעבר לדירה חדשה.

ראיינו את מעצבת הפנים שלכם

מעצבת פנים מבצעת עבורכם עבודה חשובה ביותר הן ברמה האישית והן ברמה הכלכלית.

כדאי לקיים פגישה, לתאר את מה שאתם רואים בדימיונכם, מה הייתם רוצים לחוות בבית או בדירה החדשה. חשוב מאד לחוות את האנרגיות ואת החיבור בינכם, לשאול איך מנהלת הפרויקטים, ומה היא משלבת בדרך כלל בעיצוב החללים השונים. כך תוכלו לקבל מושג כללי למה לצפות כאשר אתם מתחילים לעבוד יחד.

לפגישת תאום הציפיות יש חשיבות רבה בהתנהלות הפרוייקט, בדו שיח בינכם ובין מעצבת הפנים וכמובן לבית או לדירה שתקבלו בסוף התהליך המשותף מולה.

לסיכום, בחירה נכונה של מעצבת פנים מומלצת יכולה להיות המפתח לבית מעוצב על פי הסגנון המועדף עליכם.
בחירה מושכלת של מעצבת מנוסה יכולה להפוך את שלב התכנון והעיצוב לחוויה נעימה ומשנה חיים.


מזמינה אתכם ליצור קשר ונתאם לנו פגישה מעניינת,

יפעת ירושלמי.

054-4762-267

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.


מזמינה אותך ליצור איתי קשר:

054-476-2267