עיצוב פנים חדשני
עיצוב פנים חדשני על ידי מעצבת פנים
18/08/2017
מעצבת פנים
מעצבת פנים
06/09/2017

עיצוב פנים יוקרתי – זה רק נראה יקר

סוף סוף רכשתם דירה ואתם מאושרים, אבל עם כל השמחה, אתם אולי קצת חוששים שהיא לא כמו בית החלומות עליו פנטזתם. הפנטזיה שלכם הרי לא כללה טיח מתקלף, ריצוף ישן וחלל דירה מחניק וקטנטן. אל תמהרו להתייאש – עיצוב פנים יוקרתי בהחלט יכול להציל את המצב. ודאי כבר שמעתם על האמצעי שהופך כל חלל – קטן, מוזנח וישן ככל שיהיה – לפנינה יוקרתית של ממש. לא בכדי עיצוב פנים הפך לטרנד וגם אתם יכולים, בהשקעה כספית סבירה (עיצוב פנים איננו בהכרח יקר) להגיע אל דירת החלומות.

כל אחד יכול להפוך את האבן שבידיו ליהלום ואת הדירה המוזנחת לדירת יוקרה. את הדרך להגשמת החלום תתחילו בעזרת מספר טיפים מעשיים:

עניין של סגנון

הטיפ המעשי הראשון הוא לשנות את הקונספט ופשוט להבין שלעבר עיצוב דירות יוקרה הוא עניין של סגנון. לא רק דירות במגדלי יוקרה מנקרי עיניים מאפשרות עיצוב פנים יוקרתי, אלא גם הדירה הקטנה והנחמדה שלכם, צנועה ככל שתהיה, יכולה בעזרת מומחה מתאים להפוך לדירת יוקרה. עיצוב דירות יוקרה אינו בהכרח עיצוב של דירות יוקרה, אלא עיצוב יוקרתי של כל חלל.

הרעיון הניצב בבסיסו של התחום החם הזה הוא שכל דירה – כל חלל, בכל גודל, בכל גיל ובכל מצב יכולה להיראות יוקרתית. עיצוב פנים הוא עניין מקצועי – יש למעצב פנים ידע, כלים ומיומנויות שמאפשרים לו לעצב את הדירה באופן שיאפשר ניצול נתונים קיימים ומקסום הפוטנציאל שלהם. עיצוב פנים יוקרתי לוקח את היכולת הזו צעד אחד קדימה, כשניצול החלל ועיצוב הדירה ממוקדים במתן מראה ואוירה יוקרתיים לחלל המעוצב. את “אפקט היוקרה” יוצרים בשלל אמצעים.

סגנון עיצובי מדהים בחדר שינה

סגנון עיצובי מדהים בחדר שינה

עניין של מקצועיות

לא כל עיצוב פנים נחשב איכותי, ובהתאם – לא כל מעצב פנים ידע לעצב את הדירה שלכם כדירת יוקרה. לכן חשוב לאתר מעצבת פנים מומלצת שמתמחה בעיצוב פנים יוקרתי הכל עניין של נוחות, של סטייל ושל ייחוד.

הנתון המרכזי שהופך דירה לדירת יוקרה הוא נוחות. כדי לשוות לבית מראה יוקרתי יש לבחור ריהוט נקי, נוח, אורבני וחלק שפשוט נראה יקר. לשם כך, עיצוב פנים יוקרתי יאמץ את הטרנדים והאופנות השולטים בעולם עיצוב הפנים ויישם את המגמות שעושות את ההבדל. בנוסף, עיצוב פנים יוקרתי הוא לרוב עיצוב פנים ייחודי. שילוב של אמירה סגנונית אישית, שילוב פריטים נדירים, בחירת סגנון שונה – אלה ועוד יכולים לשרת היטב את אלמנט היוקרתיות.

הוסיפו צבע בכל פינה לעיצוב

טיפ שני שמעלה את רף היוקרה הוא ללא ספק – הצבעים. כלומר, אם עד היום כל הקירות שלכם בבית היו לבנים, יכול להיות שעל ידי כך שתצבעו קיר אחד בצבע אהוב עליכם תוכלו מייד לשנות את כל האווירה. זו בחירה טובה כי לא מדובר על הוצאה כלכלית גדולה מידי והתוצאה מרהיבה וניתן להרגיש בשינוי מייד עם תום העבודה. בנוסף לכך, כדאי לשלב חפצים קטנים וצבעוניים בכל מיני פינות בבית, בין אם זה בסלון, במטבח או בכל מקום אחר. כריות נוי הם אלמנט ששווה לכם לבדוק את האפשרות לשלב אותו בבית כי כריות כאלה יכולות להיות רכות, נוחות לשימוש וצבעוניות במיוחד.

מה הקשר בין סדר בדירה למראה מושלם?

טיפ שלישי שיכול לעשות הבדל גדול זה פשוט להקפיד על הסדר. זה לא משנה אם הבית שלכם גדול או קטן כי בכל מקרה, אם עד היום לא הקפדתם על סדר עלול להיות שלא באמת ניצלתם את כל החללים שיש לכם בבית. שנית, חשוב לסדר את החפצים בצורה שהיא לא רק יפה אלא גם כמה שיותר פרקטית כי בסופו של דבר עיצוב פנים יוקרתי שלא כולל פרקטיות וסדר לא עומד במבחן הזמן. אתם תראו שעם השקעה הזאת תוסיפו גם הקפדה על הניקיון, הרי שהתוצאה הסופית תהיה שבכל בוקר תתעוררו ותרגישו כמו בבית מלון.

עציצים ורהיטים מיד שנייה

טיפ נוסף אם כל זה עוד לא מספיק לכם ואם עדיין הדירה שלכם לא נראית לכם מספיק יפה ומעוצבת, זה הזמן להתחיל לחשוב גם על שילוב של עציצים מסוגים שונים. עציצים יכולים להוסיף צבע, אווירה ורוגע לחלל, אז למה לא? בנוסף לכך, אתם גם יכולים לקנות רהיטים יוקרתיים מיד שנייה, או לחדש רהיטים ישנים עם הוספת צבע. דבר שיהפוך את הכול להרבה יותר נוח מבחינה כלכלית. יש היום לא מעט אנשים בוחרים למכור חלק מהרהיטים היוקרתיים שיש להם בבית, בין אם זה כי הם עוברים דירה ובין אם זה כי הם פשוט זקוקים לשינוי. קנייה כזאת יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד כספים על עיצוב בית פרטי ושווה לבדוק זאת לעומק.

עניין של מיצוי

עיצוב פנים יוקרתי שם דגש על ניצול מיטבי של החלל ועל רתימת הנתונים הקיימים ליצירת מראה יוקרתי באופן מיטבי. דירת יוקרה היא דירה מוארת, מאווררת, עם מינימום הפרדה בין הפנים לחוץ ועם מינימום ריהוט. בעת עיצוב דירת יוקרה יש לחתור לזרימה מיטבית של אויר ואור לשם יצירת תחושה של מרחב.

ענין של פרטים

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, וכך גם עיצוב פנים יוקרתי – מעצבת פנים מומחית בעיצוב יוקרתי תבחין בכל הדקויות, לא תעגל פינות ותשים לב לכל המאפיינים, הזויות והאלמנטים. עיצוב פנים יוקרתי  מוקפד הוא זה שיוצר אפקט מושלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.


מזמינה אותך ליצור איתי קשר:

054-476-2267