עיצוב פנים מודרני
עיצוב פנים מודרני, כל הטרנדים החמים
06/09/2017
עיצוב משרדים
למה חשוב לשקול עיצוב משרדים?
27/12/2017

עיצוב פנים סלון

עיצוב פנים סלון

איך מעצבים סלון?

לעבור לגור בדירת החלומות שלכם, או בבית פרטי, זו חוויה שרוב האנשים חווים רק פעם אחת בחיים. לרוב כולנו עובדים קשה ומשקיעים לא מעט שנים בחסכונות כדי שנוכל להגשים את החלום הזה, מה שגם מעורר את השאלה איך נרצה לעצב את הבית החדש כשכבר נעבור לחיות בו. אם יש חלל אחד חשוב ביותר בדירת היוקרה החדשה שלכם, זה כמובן הסלון. הסלון הוא לרוב מרכז הבית. שם אנחנו יושבים אחד עם השני, שם אנחנו מארחים אנשים וזה לרוב גם החדר הראשון שרואים כשנכנסים לדירה. לכן כל הנושא של עיצוב פנים סלון דורש מומחיות גדולה ותשומת לב, אז למה שלא תתחילו לחשוב כבר עכשיו איך הייתם רוצים לעצב את החלל החשוב הזה?

 

איך ממצים את מלוא הפוטנציאל של הסלון?

 

אי אפשר לדבר בימינו על עיצוב פנים סלון ולא לדבר על עיצוב סינרגי, גם הוא עיצוב פנים מודרני. למעשה בימינו עיצוב סינרגי שולט כמעט בכל המקומות ויש לכך סיבה טובה. ההיגיון אומר שאתם עתידים להשתמש בסלון שלכם לא מעט ולכן, אם נוכל לשמש גם את האישיות שלכם בעיצוב, את הרוח ואת האנרגיות, אז למה לא? כאשר כל המערכות הללו עובדות ביחד הרבה יותר פשוט להגיע לשלמות וכך גם נוכל לנצל את מלוא הפוטנציאל של המקום. יש לקחת בחשבון את העובדה שיש הבדל גדול בין עיצוב פנים סלון בדירה סטנדרטית ובין עיצוב פנים סלון בבית פרטי או בדירת יוקרה. גודל החללים שונה ולכן גם הפרטים שימלאו את החללים הללו יהיו שונים. כמו כן, כמובן שגם התקציב שלנו לעיצוב הללו יהיה שונה וזה עוד נתון שחובה להתייחס אליו כמובן.

 

בחירת צבעים לשם עיצוב פנים סלון

 

כשמדברים על נושא כמו עיצוב פנים סלון צריך לשים לב, כחלק מכל העניין, גם לצבעים שבהם אתם בוחרים. מעבר לכך שהצבעים צריכים להיות כמה שיותר מרגיעים ונעימים, צריכה גם להיות זרימה בין הצבעים שממלאים את חלל הסלון ובין הצבעים שנפגוש בכל אחד מהחדרים בבית. נוסף לכך, חשוב גם לבחור כמובן את התאורה המתאימה ביותר כי פעמים רבות התאורה היא זאת שנותנת את הטון. האם אתם מעדיפים שהאור ירד מהתקרה כלפי מטה? או שאולי אתם מעדיפים שהעור יעלה מלמטה למעלה? האם אתם אוהבים תאורה לבנה? האם יש גופי תאורה ספציפיים שלא תרצו בכלל לחשוב על שילובם בחלל החדר?

 

בחירת הרהיטים וסידורם במרחב הסלון

 

בין אם מדובר על עיצוב פנים סלון בדירת יוקרה, בבית פרטי או בדירה סטנדרטית, יש כמובן השפעה לשאלה איזה רהיטים נשלב בסלון. המטרה היא, מצד אחד, שלא יחסר דבר ושיהיה לכל האורחים מקום לשבת בנוחות, אך מצד שני עדיף כמובן להימנע מסיטואציה שבה הסלון עמוס מידי. בנוסף לכך, צריך גם לתת את הדעת על איכות הרהיטים, על הסגנון שלהם ועל החומרים שמהם הם עשויים כי רוב האנשים לא מחליפים רהיטים לסלון בכל שנה-שנתיים. לסיכום, בהחלט ניתן לומר שכל מה שקשור לנושא של עיצוב פנים סלון דורש מומחיות וניסיון ולכן בהחלט עדיף לפנות אל מעצבת פנים שתוכל לסייע לכם במשימה החשובה הזאת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


מזמינה אותך ליצור איתי קשר: