שרותי המשרדתחומי התמחות המשרד

ליווי בתכנון ועיצוב פנים בשלב הבניה

יפעת ירושלמי היא מעצבת פנים המלווה בתים מהשלב ההתחלתי של תוכנית אדריכלית. העבודה נעשית בשיתוף פעולה מלא עם האדריכל ואיתכם. בעזרת שאלון מקיף יפעת ירושלמי נחשפת לכל הבקשות החלומות וההשראות שלכם ומיישמת אותם בתכנון הפנים עם חשיבה מראש על האלמנטים הבנויים, החומרים והצבעים .

ליווי בשלב הבניה, עוד לפני אישור התוכנית האדריכלית, יכול לכלול את הכנת כל תוכניות העבודה המתייחסות לפנים וליווי מלא עד כניסתכם לבית או פגישות ייעוץ ממוקדות לפי נושאים ובהתאם להתקדמות הבניה .

מעבר לעמוד

יעוץ לפני רכישה של נכס חדש

לעיתים קרובות, לפני רכישת נכס קיימת התלבטות האם הנכס מתאים ועונה לצרכים ולרצונות שהגדרנו. במהלך פגישת הייעוץ, יפעת ירושלמי בוחנת יחד איתכם את הנכס ברמה התכנונית והעיצובית ומציגה לכם פתרונות שיתאימו לרצונות ולצרכים שחשובים לכם. במהלך פגישת הייעוץ ניתנת הערכה תקציבית לשיפוץ הבית והתאמתו לצרכים ולחלומות שלכם כך שתצאו לתהליך עם מלוא הידע ובלי הפתעות מיותרות בדרך.

מעבר לעמוד


ייעוץ לתכנון ועיצוב סינרגי לבית או למשרד ומפות אישיות

לפני רכישה של דירה או בית חדש, בניה חדשה או שיפוץ, יפעת מכינה מפה אישית לכל אחד מבני הזוג וכן מפה לבית. תכנון ועיצוב לפי מפה ייחודית מאפשר חלוקה נכונה של החללים והתאמה מדויקת בין הבית לבין האנשים החיים בו.
יפעת ירושלמי היא מאסטרית בתכנון ועיצוב פנים בשיטת האדריכלות הסינרגית .

מפה אישית ומפה מבנית נעשית לדירות, לבתים ולמשרדים.

מעבר לעמוד

ייעוץ לעיצוב פנים

ייעוץ לעיצוב פנים יכול לנוע בין פגישה אחת ממוקדת למספר פגישות. ייעוץ לעיצוב פנים נותן מענה למבקשים לעשות שינוי בבית, להתייעץ על תכנון חדש לכל הבית או לחלל ספציפי . במהלך הפגשה או מספר פגישות ממוקדות ניתן להתייעץ גם על תכנון התאורה, על חומרים מיוחדים, נגרות ואלמנטים אחרים . בעת הפגישה/פגישות יפעת ירושלמי תייעץ לכם בנושאים שיש לכם התלבטות לגביהם או שהכיוון אינו ברור. בתהליך המשותף אתם תשתפו בחלומות, בהשראות וברצונות שלכם ויפעת תשמח לחלוק איתכם מהניסיון ומהידע בתכנון, בעיצוב, בחומרים ובפתרונות עדכניים .

מעבר לעמוד


ייעוץ לפני שיפוץ

תהליך תכנון ועיצוב פנים הוא מורכב ומאתגר מההיבט התכנוני פונקציונאלי, מההיבט העיצובי, מההיבט התקציבי וכמובן מההיבט הריגשי. כל ההיבטים הללו מרכיבים את החוויה שתחוו בתהליך השיפוץ .
אם אתם רוצים לשנות ולהתחדש ולא יודעים מהיכן להתחיל... מה תהיה העלות של כל החלומות שלכם... ואיך להתנהל מול בעלי המקצוע ... בפגישת יעוץ המותאמת אישית אליכם, יפעת ירושלמי תתייחס לכל ההיבטים הללו, תדייק עבורכם את התהליך ותאפשר לכם לקבל תמונה מלאה ונכונה ביחס לרצונות ולחלומות שלכם .

מעבר לעמוד

סטיילינג

הסטיילינג או הלבשת הבית, בחלל יספר את הסיפור שלכם. בתהליך יפעת ירושלמי מתייחסת לצבעים ולחומרים שאתם מתחברים אליהם , לאוסף המיוחד שיש לכם ולכל דבר שיישקף את האישיות שלכם בבית או במשרד. יפעת ירושלמי מלווה דירות, בתים ומשרדים בהפיכת חלל משעמם וקונבנציונלי לחלל מרגש, עשיר בחומרים ובצבעים ושנעים לשהות בו . בליווי הסטיילינג יפעת ירושלמי מתייחסת לריהוט, נגרות מותאמת, תרחישי תאורה בחלל, טקסטיל וחיפויי קירות .

מעבר לעמוד

 

מזמינה אותך ליצור איתי קשר: