תכנון ועיצוב חלליםעיצוב המטבח, עיצוב חדר הרחצה, עיצוב חדר השינה או עיצוב הסלון, מה חשוב לדעת ואיך מתחילים את המלאכה?
שילוב חומרים, צבעים וטקסטורות חשובים בדיוק כמו תוכנית העמדת הריהוט בכל אחד מחללים אלו. שילוב זה מאפשר לנו ליצור מראה עשיר ומעניין יותר.
האור הוא אחד האלמנטים החשובים בחלל מההיבט הפונקציונלי ומההיבט האומנותי. האור מאפשר לנו לדייק את העיצוב להדגיש אזורים בחלל, אובייקטים, חיפויים, אומנות וכן לייצר אווירה. בבחירת ההארה חשוב להתייחס לגוון האור, לעוצמת ההארה ולאופי גוף התאורה. חשוב לבחון את החיבור בין גוף התאורה והאור שהוא מפיץ לבין החלל, האווירה והאובייקט אותו אנו רוצים להדגיש
הבית שלנו הפך למשמעותי יותר והוא צריך להיות מותאם למגוון של שימושים ופעולות. בית מעוצב ויפה הוא קודם כל בית פונקציונלי שנועד לשרת אותנו בחיי היום יום וחשוב שנרגיש בו נוח להיות עם המשפחה ולארח חברים.

  • המטבח הוא הלב הפועם בבית, אנחנו מבלים רגעים מיוחדים בו הן בהכנת הארוחות והן בעת הארוחה עצמה .
  • פינות אוכל
    פינת האוכל היא חלל חשוב שיוצר עם הסלון והמטבח את האזור המרכזי בבית, אזור שמאופיין בפתיחות מקסימלית. פינת האוכל מהווה מוקד למפגש ולשעות של ארוחה והנאה עם משפחה וחברים .
  • חדר השינה הוא הפינה שלנו להירגע ולנוח. זהו המקום אליו אנו מגיעים בסוף היום ומתחילים את היום החדש. במקום הזה חשוב לחוש באווירה מרגיעה ומזמינה ולהיטען באנרגיה טובה וחיובית.
  • עיצוב חדר אמבטיה יוקרתי
    זמן השהות בחדר הרחצה יכול להיות זמן איכותי עבורנו בדיוק כמו ביקור בספא מפנק .

מזמינה אותך ליצור איתי קשר:

054-476-2267