עיצוב משרד קטן
הקשר בין עיצוב חללים לעיצוב משרדים
26/02/2019
הצג הכל

טיפים לעיצוב לובי בבניין משותף

כמה טיפים לפני יציאה לדרך בעיצוב לובי של בניין חדש או שיפוץ לובי בבניין קיים:

קונספט עיצובי

חישבו על קונספט אותו תרצו לשדר לנכנסים לבניין. האם סולידי ורגוע ושימוש בחומרים וצבעים קלאסיים או בולט ובועט תוך שימוש בחומרים וצבעים דומיננטיים. איזה רושם תרצו שלובי הבניין ישאיר על העוברים בו .

שיפוץ ועיצוב לובי

פרופורציות בחלל

התייחסו לגודל החלל הקיים, תכננו מחדש אם ניתן לשנות ולהזיז אלמנטים ושלבו ריהוט שיתאים לגודל וגובה הלובי. אין טעם להעמיס בפרטי ריהוט אלא לייצר לובי מזמין ומאוורר וויזואלית. ריהוט צעיר וקלאסי ייתן תחושה של לובי עדכני ומזמין. ניתן ורצוי להשתמש במראה גדולה ליצירת אשליה של גודל החלל . כמו כן, ליצירת תחושה של גודל ניתן להשתמש באריחי תלת מימד וכן ליצור שקיפות בין הפנים לחוץ.

ניקיון וויזואלי

בתכנון והחלטה לשיפוץ הלובי, הסתירו את המערכות מאחורי ארונות מעוצבים דקורטיביים הנראים כחלק אינטגרלי מהקיר כמובן תוך שמירה על התקנים הנדרשים.

צמחיה בלובי

שלבו צמחיה בלובי אם ע"י אדניות בנויות או עציצים מרשימים ואלגנטיים. צמחיה מכניסה רעננות ואת הטבע במיוחד לבניינים בערים. מומלץ לשלב צמחיה מלאכותית ואיכותית על מנת לחוות את הירוק שנים קדימה מבלי להשתעבד להשקייה ולהחלפת צמחייה מידי תקופה.

חיפויים עדכניים

ליצירת עניין בלובי, שלבו חיפויים מעניינים ומיוחדים על גבי קיר או על גבי אלמנטים בחלל. חיפויים שיסקרנו את העוברים בלובי . החלטתם לשפץ את הלובי, השתמשו בחומרים חדשניים למשל כאלו המדמים עץ או אריחי גרניט פורצלן במידות גדולות, אריחי בטון ועוד רשימה של חומרים חדשניים.

תאורה

 

תאורה יכולה לשנות את כל ההצגה של החלל לכן תכננו מראש באלו גופי תאורה להשתמש, האם יש אלמנט מסוים שנכון לכוון אליו גופי תאורה, שימוש בתאורה נסתרת יכול להוות עניין , גופי תאורה מעניינים הם מייצג כשלעצמם ובכלל אני ממליצה לשלב כמה סגנונות של הארה; תאורת תקרה, תאורת קיר תאורה נסתרת. שילוב זה מייצר עניין וסקרנות .

בתכנון מקיף ובמתן תשומת לב לכל הפרטים ניתן לעצב לובי מרשים ויוקרתי שייצור תחושה מזמינה ונעימה וכמוב ולהינות גם מעליית ערך הדירות בבניין. זכרו שהלובי הוא מעיין חלון הראווה שמשקף את כל הבניין, וככזה חשוב מאוד לדעת כיצד לעצב אותו בצורה נכונה כך שיישדר את אופי הבניין ודייריו.

בעיצוב לובי חשוב לבחור מעצבת פנים מנוסה ומקצועית בעלת ניסיון בתכנון ועיצוב פנים של בתים, דירות ולובאים.

יפעת ירושלמי, מעצבת פנים מרעננה היא מנוסה בפרויקטים של עיצוב לובאים, עיצוב פנים לבתים, עיצוב פנים דירות ו עיצוב פנים למשרדים.

יכולותיה המקצועיות בתחום העיצוב מאפשר לכם להינות מיתרונות רבים בתהליך השדרוג של עיצוב לובי כניסה לבניין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.


מזמינה אותך ליצור איתי קשר:

054-476-2267