מעצבת פנים במרכז
מעצבת פנים במרכז – איך עושים זאת נכון?
06/09/2017
עיצוב בתים פרטיים
עיצוב בתים פרטיים, החלום מתגשם
06/09/2017

מעצבת פנים מחיר

בחירת מעצבת פנים ללא התפשרות על מחיר

מחפשים עיצוב פנים יוקרתי אבל מוותרים מראש בגלל מגבלות תקציביות? חולמים לעצב את הדירה בעיצוב השמור לדירות יוקרה אבל מניחים שאין לכם מספיק כסף? ובכן, אתם טועים בגדול. בהחלט ניתן לאתר מעצבת פנים מחיר משתלם שגם עושה עבודה איכותית שתהפוך את הדירה שלכם לפנינה יוקרתית מבלי לרוקן לכם את הארנק. רבים מניחים שיידרשו לשלם על עיצוב פנים מחיר גבוה, אבל הם טועים: ניתן לאתר גם מעצבת פנים במחיר בהחלט סביר. עיצוב פנים יוקרתי אינו בהכרח שאלה של כסף.

עיצוב פנים יוקרתי – לא לעשירים בלבד

כל דייר שנכנס לדירה חדשה שואף לעצב אותה כך שתראה יוקרתית ויפה. אם גם אתם חולמים על עיצוב דירות יוקרה, אל תיפלו בפח בו כולם נופלים ואל תוותרו מראש על שירותי עיצוב פנים איכותי. נכון שמימון של שירותי עיצוב פנים הוא עסק שאינו זול במיוחד ונכון שנדרשת השקעה כספית, אבל במציאות, פני הדברים הם פחות נוראיים מכפי שאתם מניחים. בכל הנוגע לשירותי מעצבת פנים מחיר השירות עלול להיות גלולה מרה לבליעה, אך אם תדעו לחפש נכונה ואם תאתרו את אשת המקצוע המתאימה? תופתעו לגלות שיש גם מעצבות פנים שמציעות שירות במחיר סביר. אז כמה עולה עיצוב פנים יוקרתי וכמה תדרשו לשלם כדי להפוך את הבית שלכם לדירת יוקרה?

 מעצבת פנים מחיר גם בעיצוב פנים יוקרתי

עיצוב פנים יכול להיות עניין יקר, אבל אין לשכוח שמחירי מעצבת פנים נעים בטווח די גדול ובין קצוות מנוגדים. כך, בעוד מעצבת פנים אחת תדרוש מחיר מופקע, מעצבת פנים אחרת תדרוש מחיר סביר בהחלט תמורת אותה העבודה. איך זה ייתכן? ישנם שני אלמנטים מרכזיים שמשפיעים על קביעת המחיר הנדרש עבור שירותי עיצוב פנים: מוניטין והוגנות. מעצבי פנים בעלי מוניטין מכובד יכולים להעז לבקש הרבה יותר, בעוד שאחרים ידרשו מחיר הוגן למרות הניסיון והמקצועיות.

העיצוב – יוקרתי, המחיר – סביר

הגיע הזמן לחסל את המשוואה המוטעית ואת הקונספציה השגויה – כדי לקבל עיצוב פנים יוקרתי מקצועי ואיכותי אין חובה לשלם הרבה כסף. אם נדרשתם לשלם מחיר עיצוב פנים סביר, אין זה אומר בהכרח שתקבלו מעצבת פנים פחות מקצועית, איכותית ומנוסה, ועיצוב פנים יוקרתי איננו בהכרח עיצוב פנים יקר.

חשוב להבין: עיצוב פנים יוקרתי הוא עיצוב בסגנון יוקרתי, וכדי שדירה תיראה כדירת יוקרה, אין צורך להשקיע הרבה מאד כסף על עיצוב פנים. כשמדברים על עיצוב פנים יוקרתי מדברים, למעשה, על סגנון. למעצבת פנים מקצועית יש יכולת לנצל את החלל הקיים ולהפכו ליוקרתי במגבלות התקציב הקיימות. זוהי מומחיות של מעצבת דירות יוקרה מקצועית והיא המומחיות החשובה. יתרה מכך, אם תאתרו מעצבת פנים במחיר סביר, תצליחו לחסוך עלויות ולצמצם הוצאות.

כמה עולה עיצוב פנים יוקרתי, ולמה בעצם זה חוסך לכם כסף

אז הנה עכשיו הגענו לשורה התחתונה – כמה עולים שירותיה של מעצבת פנים? האם מחיר הוא הפקטור המרכזי? את העלויות של עיצוב פנים יש לחשב כאחוזים מהתקציב שהוקדש לעיצוב דירה. הגיוני שהוא יכלול 60% למימון מעצבת פנים (מחיר סביר) וכל היתר יוקדש לשיפוץ ולריהוט.

על פניו זה נשמע יקר ומופרז, אבל הנגיסה המשמעותית לכאורה בתקציב העיצוב תקוזז בשל התמורה הרבה של מעצבת פנים לחסכון בעלויות. עיצוב פנים עצמאי תמיד יעלה לכם יותר. כשאתם משלמים עבור עיצוב פנים מחיר מלא, אתם חוסכים הוצאות על ריצות, זמן ותיזוזים. כמו כן, אתם מעצבים את החלל באופן אידאלי, אתם קונים תשתית חשמל חסכונית, מאתרים אנשי מקצוע זולים ומקבלים הנחות בזכות קשריה של מעצבת הפנים. כך ניתן להיעזר בשירותיה של מעצבת פנים עם מחיר משתלם מאוד שניתן לתת

לכם ייעוץ במגבלות התקציב ובמסגרת שקבעתם מראש איך להשיג כל מה שאתם צריכים. כך מימונה של מעצבת פנים במחיר סביר יחסוך לכם כסף רב על עיצוב פנים.

2 Comments

  1. אתי הגיב:

    מעוניינת בעיצוב פנים לבית פרטי
    תקציב עד 10000 שח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


מזמינה אותך ליצור איתי קשר: