כל מה שרציתם לדעת על עיצוב בית מודרני
03/02/2019

עיצוב אמבטיה, איך עושים זאת נכון?

עיצוב אמבטיה

מתוך כל החדרים שיש לנו בבית, אין ספק שהחדר החשוב ביותר הוא חדר האמבטיה. אומנם אנחנו נוהגים לבלות שם לבד ולא בחברה כמו בסלון או במטבח, אך יש לחדר הזה משמעות אדירה. שם אנחנו מתארגנים לקראת כל יום חדש ושם אנחנו גם נרגעים אחרי ימים ארוכים שהסתיימו. לכן ברור מדוע אתם, כמו אנשים אחרים, הייתם רוצים שיהיה לכם חדר אמבטיה מפנק מאוד. עם זאת, מה אתם באמת יודעים על עיצוב אמבטיה ומאיפה מתחילים את המשימה הזאת? על כך במאמר שלפניכם.

עיצוב אמבטיה – הגדלת החלל כולו

במידה שאצלכם בדירה חדר האמבטיה אינו גדול ומפנק מספיק, כדאי יהיה לחשוב בשלב הראשון על האופציה של שבירת קירות לצורך הגדלת החלל. העניין הוא שחדרי אמבטיה גדולים הם הרבה יותר מפנקים, נעים להיכנס אליהם ונעים גם לשהות בהם שעות ארוכות. לכן, במידה ויש לכם אפשרות לבצע שיפוץ הכולל שבירת קירות לצורך הגדלת חדר הרחצה, זה מומלץ. כך תוכלו גם לבחור אמבטיה גדולה יותר ואין ספק שזה ישפיע בצורה ישירה וחיובית על חיי היומיום שלכם.

עצבו את חדר הרחצה ושלבו אלמנטים מיוחדים

אי אפשר לדבר על עיצוב אמבטיה ולא להתייחס לשאלה איזה סוג של אלמנטים מיוחדים ומודרניים תוכלו לשלב בחדר הרחצה כולו. אם, לדוגמא, חשוב לכם שחדר הרחצה ייראה כמה שיותר יוקרתי, אין ספק שאופציה טובה תהיה לשלב עיטורי זהב בסגנונות שונים. כמו כן, אם תרצו לשדר יוקרה כדאי יהיה לחשוב גם על שילוב של דלת גדולה מזכוכית עם מראה מרשימה במיוחד. כל האלמנטים הללו אולי נראים לכם שוליים, אך בסופו של דבר, הם אלה שיוצרים את האווירה הכללית בחדר הרחצה. לכן יש לקחת אותם בחשבון כאשר אתם חושבים על עיצוב אמבטיה ולהשקיע בבחירתם מחשבה. כמו כן, כמובן שצריכה להיות זרימה בין האלמנטים השונים כדי ליצור הרמוניה שתהיה מורגשת בכל פעם כשתיכנסו לחדר הרחצה המלכותי שלכם.

עיצוב חדר אמבטיה עם עיטורי זהב

באיזו אמבטיה אתם מעוניינים?

 

עוד נושא שבהחלט חשוב להתייחס אליו כאשר מדברים על עיצוב אמבטיה, ובמיוחד אם זה עיצוב אמבטיה במדינה כמו ישראל, זו שאלת האמבטיה עצמה. כלומר, האם אתם מעדיפים לקנות אמבטיה בגודל סטנדרטי? או שאולי, בגלל שחדר הרחצה שלכם גדול מהממוצע, אתם מעדיפים שגם האמבטיה עצמה תהיה גדולה עם רגליים? האם אתם מעדיפים אותה בסגנון מודרני או שאולי היא צריכה להיות עתיקה?

עיצוב אמבטיה עם דלת זכוכית

עיצוב אמבטיה עם דלת זכוכית

בנוסף, כדאי לדעת שבשנים האחרונות אפשר לראות בלא מעט חדרי רחצה בישראל אופציה כמו אמבטיון. במקרה כזה מדובר על שילוב בין מקלחון ובין אמבטיה, שכן הוא עונה על כל הפונקציות. לכן ברור מדוע כדאי גם לכם לראות אופציות שונות בתחום הזה כי גם לאמבטיונים יש לא מעט יתרונות מבחינה עיצובית. בעת בחירת האמבטיה עצמה אתם צריכים לשים לב גם לבחירת ברז אמבטיה מתאים שתרצו לשלב כי גם כאן מדובר על עולם ומלואו. האם אתם רוצים ברז בסגנון עתיק יותר, מודרני או אולי בכלל קלאסי? האם חשוב לכם שזה יהיה ברז עם אינטרפוץ? כדאי לקחת את הזמן, לעבור על מספר קטלוגים ואפשרויות שונות וכך לבחור את האמבטיה הנכונה לכם.

כמה להשקיע ובידי מי להפקיד את המשימה?

לבסוף, כשאתם חושבים על עיצוב אמבטיה כדאי יהיה גם לחשוב על כמה עומד התקציב שלכם לעניין ובידי מי תרצו להפקיד את המשימה. יש הרבה אנשי מקצוע שחיים ונושמים את עולם העיצוב אך לא מכולם תוכלו לקבל שירות מספיק טוב שיהיה גם לטעמכם. כמו כן, לא תמיד חובה להשקיע הון עתק בעת עיצוב חדר רחצה כדי להבטיח שהתוצאה תיראה מלכותית, יוקרתית ויפה. יפעת ירושלמי תוכל להתאים לכם עיצוב לחדר האמבטיה עם תקציב מסודר מראש ומתאים לכם. ליפעת יש ניסיון ייחודי בעיצוב אמבטיה וחדרי רחצה, אז למה אתם מחכים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


מזמינה אותך ליצור איתי קשר: