מעצבת פנים מחיר
06/09/2017
עיצוב חללים קטנים
עיצוב חללים קטנים
06/09/2017

עיצוב בתים פרטיים, החלום מתגשם

עיצוב בתים פרטיים

אם אתם גרים בבית פרטי משלכם, הגשמתם את החלום הישראלי האולטימטיבי – כעת רק נותר להפכו למושלם. אמנם עיצוב בתים פרטיים מאפשר חופש יצירתי ואמנותי, והמרחב הגדול מספק תנאים אידיאליים לעיצוב בית מושלם, אבל לא רק המרחב הפיזי גדול – אלא גם המרחב לטעויות. עיצוב בית שלכם הוא משימה מאתגרת, ובעת עיצוב בית פרטי ישנם הרבה אלמנטים לקחת בחשבון, הרבה מטלות לבצע, הרבה אילוצים בהם יש להתחשב והרבה מלכודות מהן יש להימנע.

עיצוב בתים פרטיים – האתגרים בדרך לחלום

עיצוב בתים פרטיים הוא עניין שבמומחיות. בין אם אתם מעוניינים לעשות זאת לבד ובין אם אתם נעזרים במעצב פנים מיומן, עליכם להבין את האתגרים ולהכיר את הפתרונות המעשיים הכרוכים בתהליך של עיצוב בתים פרטיים.

שפע מבלבל – בין פנטזיה למציאות

החלל גדול, הדמיון מוצף והאפשרויות אינסופיות. עיצוב בית פרטי מהווה פרויקט עצום שהפקתו מורכבת ומחייבת הכרעות רבות, החל מבחירת החדרים, עבור בבחירת הריהוט וכלה בעיצוב הגינה. לכל אחד יש פנטזיה על הבית המושלם והפנטזיות אינן תמיד תואמות את המציאות בשלב עיצוב הבית, את היכולת התקציבית ואת הפנטזיה של בן/בת הזוג אפשר לממש באמצעות התייעצות עם מעצב פנים מקצועי. עובדה זו היא מתכון למריבות, לחילוקי דעות ולאכזבות, וכל זאת עוד לפני שדיברנו על מחסור בזמן. עיצוב בתים פרטיים הוא משימה שדורשת מסירות, כיתות רגליים והרבה מאד ריצות וסבלנות.

לא כל אחד הוא מעצב

אם התגברתם על הכל ובחרתם את כל הפריטים לבד, אתם עדיין עלולים לא למצוא את הידיים ואת הרגליים בכל הנוגע לארגונם בבית. עיצוב פנים רחוק מלהיות בחירה של חפצים ומיקומם בחלל. כדי להשיג עיצוב פנים מנצח, ודאי כשמדובר בעיצוב בתי יוקרה, יש צורך בידע ובמומחיות. בתהליך עיצוב בתים פרטיים יש להתחשב בשלל גורמים כגון שטח, גובה, מאפיינים סביבתיים, מבנה, אור וצל ועוד. עיצוב פנים לקוי עלול לגרום לעומס של חפצים ולצפיפות, או בדיוק לאפקט ההפוך – לחלל ריק מדי ומנוכר.

מענה על הצרכים

עיצוב הפנים שחייב גם לשרת את כל צרכיכם: האם יש ילדים בבית? האם חשוב לכם לבחור ריהוט קל לניקוי? כמה נפשות יש בבית והאם לכל אחד יש חלל מספיק? האם הסגנון העיצובי נשמר והחדרים מתכתבים אלה עם אלה ופנים הבית עם החצר? האם יש מספיק מקומות אחסון? בקיצור: מרחב הטעויות הוא עצום. אז מה עושים?

טיפים לעיצוב בתים פרטיים

כדי להתמודד עם כל האתגרים ולאפשר עיצוב מושלם או עיצוב דירות יוקרה, נמליץ לכם להצטייד באיש מקצוע. מעצב פנים מיומן בעל ידע, כלים ומיומנויות בתחום עיצוב פנים בכלל ועיצוב בתים פרטיים בפרט (יש מעצבים המתמחים בעיצוב דירות יוקרה). איש מקצוע מנוסה יצליח לקחת את החזון העיצובי שלכם (הרגשות, החלומות, הסגנון, הטעם והפנטזיות), לערבב אותם עם המציאות (תנאי השטח, התכתבות בין סגנונות, צרכים יומיומיים, מגבלות תקציביות, מחלוקות בין בני הזוג) וליצור עבורכם את המרחב הביתי המתאים לכם ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


מזמינה אותך ליצור איתי קשר: