עיצוב דירות קטנות
21/07/2020
עיצוב בית פרטי בשרון
איך מעצבים בית פרטי
28/10/2020

הלובי, זהו החלל הראשון שרואה וחווה כל מי שנכנס לבניין, הוא משמש כחלון ראווה לבניין ומרמז על אופי וסגנון דייריו. לובי הבניין הוא אזור קבלת הפנים לדיירים ולאורחים בבנייני מגורים ובוודאי גם בבנייני משרדים.

בלובי הבניין מבחינים גם מהרחוב ולא רק כשנכנסים לבניין. בערב הלובי יכול למשוך תשומת לב רבה של הדיירים על ידי שילוב של ההארה וגופי תאורה מרשימים. הלובי תורם לאווירה וליוקרה של הבניין ולכן יש טעם להשקיע בו.

עיצוב לובי בבניין מגורים משותף הפך לחשוב ונכון הן בבניינים חדשים והם בבניינים ישנים שעוברים שיפוץ והתאמה לרוח התקופה. עיצוב לובי מאפשר לדיירים ליהנות מחוויית מגורים מחודשת, מאפשר לבעלי הנכסים לשפר את מחירי ההשכרה ו/או את מחיר המכירה.

עיצוב לובי

עיצוב לובי

עיצוב לובי בבנייה חדשה

עיצוב לובי, אפילו אם מדובר על עיצוב לובי קטן, מחייב שמירה על האיזון בין תחושת החמימות לתחושת היוקרה המתלווה לתהליך השדרוג.  הגישה כלפי לובי הכניסה לבניינים השתנתה והיום הקבלנים מבינים שהחשק והסקרנות מתחילים כבר בלובי. לובי כניסה מרשים לוקח חלק משמעותי בהצגת הבניין ומשמש ככלי מכירה אפקטיבי של הדירות.

בבניה החדשה, רושם ראשוני לנכנסים ללובי מושג על ידי יצירת גובה תקרה כפול או משולש, שימוש בחומרים איכותיים ומיוחדים וחלל רחב עם חלונות גדולים שמשתקפים כלפי הרחוב.

אם אתם גרים בבניין שאינו חדש והלובי כבר ישן ואינו עדכני, על ידי שיפוץ הלובי ניתן להפוך את הכניסה לבניין למרשימה, מעניינת ומסקרנת. בתכנון נכון ושילוב של חומרים, צבעים וטקסטורות עדכניים, גם ללובי שלכם תהיה השפעה גדולה על ערך הדירות בבניין, חוויית הכניסה לבניין תהפוך למרשימה יותר, האווירה תהיה נעימה ואלגנטית וכל אלו יעלו בהכרח את ערך הנכסים בבניין.

שיפוץ לובי בבניין חדש

בכדי שתהליך שיפוץ לובי יצליח, חשוב להשקיע בתהליך התכנון של הפרויקט ;

  • כדי להבין לעומק את סגנון עיצוב לובי המבוקש, אני מתחילה בחשיבה ויצירת קונספט ייחודי.
  • לאחר בניית הקונספט העיצובי, אני מתכננת את הלובי מבחינת קירות, חומרי החיפוי והריצוף והריהוט.
  • מתכננת תקציב הכולל את כל החומרים והריהוט הנדרשים וכן את עלות הקבלן המבצע.
  • בוחרת קבלן מנוסה לביצוע העבודה.
  • בוחרת את החומרים המיוחדים והיצירתיים ; אריחי הריצוף, אריחי החיפוי, תאורה, ווטרינות, ווילונות במידה ונדרש.

רוצים לשמוע על טיפים נוספים בעיצוב לובי? כנסו למאמר הבא.

בעיצוב לובי חשוב לבחור מעצבת פנים מנוסה ומקצועית בעלת ניסיון בתכנון ועיצוב פנים של בתים, דירות ולובאים.

יפעת ירושלמי, מעצבת פנים מרעננה היא מנוסה בפרויקטים של עיצוב לובאים, עיצוב פנים ל בתים, עיצוב פנים דירות ו עיצוב פנים למשרדים.

יכולותיה המקצועיות בתחום העיצוב מאפשר לכם ליהנות מיתרונות רבים בתהליך השדרוג של עיצוב לובי כניסה לבניין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.


מזמינה אותך ליצור איתי קשר:

054-476-2267