עיצוב חללים קטנים
עיצוב חללים קטנים
06/09/2017
עיצוב פנים סלון
עיצוב פנים סלון
30/11/2017

עיצוב פנים מודרני, כל הטרנדים החמים

עיצוב פנים מודרני

עיצוב פנים מודרני

כמו בכל תחום הקשור לאמנות ולעיצוב, גם בעיצוב פנים יש אופנות, יש טרנדים ויש מגמות ששולטות בכיפה. עיצוב פנים מודרני משקלל את כל החידושים הקיימים עם האופנה השלטת ויוצר תורה עיצובית בפני עצמה שכל מי שרוצה להיות נכון ועדכני מיישר קו עם משנתה. אז מה קובעים הטרנדים בעיצוב הפנים? מה קורה בעולם עיצוב הפנים בישראל שנת

2017? מה מכתיב עיצוב מודרני ברחבי העולם? ואילו אופנות, מגמות וטרנדים הקשורים לעיצוב הבית הגיעו לכאן ומתכוונים להישאר?

עיצוב פנים מודרני – כל התורה על רגל אחת

אתם מתעניינים בעיצוב פנים יוקרתי ואוהבים עיצוב מודרני? היזהרו – אל תהפכו לקרבנות אופנה ותמהרו לאמץ טרנדים מגוחכים וחולפים. מצד שני, נמליץ לכם גם לא לפחד להעז. אם לא תעזו, אולי תפסידו אמירות עיצוביות ייחודיות ומיוחדות.

טרנד עם מעשיות

עיצוב פנים מודרני הוא בראש ובראשונה עיצוב מעשי ופרקטי. הלא זה טוב ויפה שהבית בוהק ולבן, אבל מה יקרה כשהילדים ימרחו שוקולד, צבע ולכלוך בכל פינה? נהדר גם שהבית מינימליסטי ומרווח, אבל מה יקרה כשהפריטים שלכם ייערמו בכל פינה רק כי אין לכם די מקומות אחסון? בית אינו מוזיאון, הוא חייב להיות קודם כל שימושי ורק אחר כך יפה, ובהחלט ניתן לשלב בין השניים: עיצוב פנים מודרני מיישם הלכה למעשה את התפיסה לפיה בית מגורים יכול להיות גם יפה וגם פרקטי.

עיצוב פנים – טרנד עם אנרגיה

בין אם מדובר בעיצוב פנג שוואי או בעיצוב רוחני – כולם מכוונים לאותו מקום: עיצוב פנים מודרני יוקרתי שמשאיר מקום לרוח, לדמיון ולזרימה אנרגטית. ברוב התיאוריות הרוחניות הנוגעות לעיצוב מסתתר גם רעיון מאד הגיוני, ולוגיקה פשוטה היתה מובילה ממילא לעיצוב זהה. כך שגם אם אינכם חסידים של רוחניות, הטרנד האנרגטי של עיצוב הבית יכול לתרום לעיצוב נעים של הבית שלכם. בהקשר זה ראוי לציון טרנד שאמנם הגיע מתורת הפנג שוואי אבל אומץ לא רק על ידי חסידיה. עיצוב פנים מודרני עושה היום שימוש נרחב באותיות תלויות – מילים יפות, שמות בני המשפחה, מסרים של תקווה ושל אהבה. כל אלה מעטרים את קירות הבית ותורמים לאווירה ולהגשמת מטרות.

טרנד צבעוני או טרנד זוויתי

הרבה מאד צבעים נכללים בטרנדים העיצוביים. צבעי ורוד, תכלת ולבן, לצד צבעים חמים: צבעי כתום, חמרה, צבעי אדמה וגם אפור, חום וצבעי בטון. את גזרת הצבעוניות משלים בשנים האחרונות גם טרנד ההדפסים – הדפסים גיאומטריים, הדפסי טבע (פרחים, חיות, נוף) וכתמים צבעוניים. ההדפסים יופיעו לרוב על ריפודים ולעתים על גבי טפטים מעוצבים, שיפיחו חיים בחלל המודרני המינימליסטי.

עיצוב פנים מודרני הוא עיצוב שחושב מחוץ לקופסא ומחוץ למסגרת, מה שמתבטא בשלל רהיטים בזויות מיוחדות, חריגות ונון קונפורמיסטיות – זהו טרנד נוסף שנמצא כאן כדי להישאר. צרו קשר עוד היום עם יפעת ירושלמי מעצבת פנים שתסייע לכם בעיצוב הבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


מזמינה אותך ליצור איתי קשר: