עיצוב חדרי רחצה ושירותים

עיצוב חדרי שינה
עיצוב חדרי שינה
16/08/2017
 
זמן השהות בחדר הרחצה יכול להיות הזמן איכותי שלנו בדיוק כמו ביקור בספא מפנק .

עיצוב_חדר_אמבטיה_1

תכנון ועיצוב חדרי רחצה ניצור מרחב מפנק ופרקטי. בשלב הראשון נתייחס לתכנון ומיקום הפונקציות השונות כמו ארון הכיור, מקלחון / אמבטיה והאסלה. נמקם את האסלה בצד החדר, את ארון הכיור כיחידה מעוצבת ומעניינת נמקם מול הדלת ואת המקלחון או האמבטיה בין שני קירות בצד השני.

עיצוב חדר רחצה ימשיך את הקונספט העיצובי של הבית ובהתאם לחלומות שלכם ולחוויה שתרצו לחוות בכל יום נתאים את החומרים, הצבעים, התאורה והאקססוריז . כל אלו תורמים לאווירה ולתחושות שילוו אתכם ברגעים האינטימיים בשהייה בחדר הרחצה .

 
 

עיצוב חדרי רחצה

לעצב חדר רחצה חדש זו משימה מורכבת ביותר אך אתם יכולים להיות בטוחים שאם תשקיעו בכך, לא תצערו על זה. העניין הוא שאם אתם עוברים לדירה החדשה שקניתם לעצמכם ואם הגעתם לשלב בחיים שבו אתם יכולים ליהנות מרווחה כלכלית יותר גדולה, אז למה שלא תצרו את חדר הרחצה שעליו חלמתם כל השנים? עיצוב חדרי רחצה דורש מאיתנו תכנון והקפדה על פרטים רבים אך אתם יכולים להיות בטוחים שבתום העבודה בוודאי מאוד תאהבו את חדר הרחצה המפנק שלכם.

חלל רחב ידיים לחדרי רחצה

אם יש הבדל בין עיצוב חדרי רחצה בדירות יוקרה לבין עיצוב חדר רחצה בדירה סטנדרטית, זה החלל עצמו. כלומר, מדובר על חללים הרבה יותר גדולים וזה אומר שיש הרבה יותר מקום להיות יצירתיים. ראשית, ניתן לשלב בין אמבטיה ובין דוש כך שכל אחד יוכל לבחור מה שמתאים לו ושנית, יש אפשרות לשלב אלמנים שונים כמו כלים סניטריים יפים במיוחד. עיצוב חדרי רחצה ידרוש מאיתנו, כמובן, גם לחשוב על איכות המוצרים כי אין ספק שעדיף יהיה לבחור את האביזרים הכי איכותיים שיש. אומנם על איכות, בין אם זו איכות הכיור, האמבט או כל דבר אחר, נשלם יותר אך לטווח הארוך זה ישתלם ביותר.

 

שילוב של כל הגוונים הכי מודרניים שיש

עיצוב_חדרי_רחצהאיך אפשר לדבר על עיצוב חדרי רחצה ועל חללים מבלי לדבר, בין היתר, על שילובי הצבעים? כשמדברים על עיצוב חללים כמו חדרי רחצה ניתן לראות שברוב הדירות המודרניות נעשה שימוש בצבעים כמו לבן ושחור לצד קרמיקות מיוחדות ובעלות צורות שונות. כדי ליצור חדר רחצה מעוצב ויפה במיוחד נעשה גם שימוש בחומרי גלם משתנים, בין אם אלה בלטות בעלות יכולת ספיגה והתייבשות מהירה ובין אם זה כל אלמנט משוכלל אחר. כתוצאה מכך שהחלל בחדר רחצה בדירה יוקרתית הרבה יותר גדול, נוכל גם לשלב בו הרבה אלמנטים. לדוגמה, ניתן יהיה לשלב בחדר רחצה יוקרתי שכזה גם כיסא שעליו אפשר להניח את הבגדים או חפצים קטנים אחרים ועוד. בעוד שחדרי רחצה בדירות סטנדרטיות קטנים יחסית וכל מילימטר בהם מנוצל רק למה שחייבים, הרי שבמקרה של עיצוב חדרי רחצה יוקרתיים יש הרבה יותר מרחב ואפשר ליהנות ממנו.

עיצוב חדר רחצה כפי שאתם אוהבים

אתם חושבים היום לעצב את חדר הרחצה החדש שלכם ולא לגמרי יודעים מאיפה להתחיל? אם כך, נמליץ לכם, בין היתר, לא לעשות את העבודה הזאת לבד. העניין הוא שמעצבת פנים מומלצת שלמדה את התחום וצברה בו לא מעט שנות ניסיון תוכל לתרום לכם רבות, אז למה לוותר על שירות כזה? עיצוב חדרי רחצה שנעשה בעזרת מישהי מומחית שמכירה את הענף הזה לעומק תמיד יהיה עיצוב מוצלח יותר כך ששווה לקחת זאת בחשבון. חשוב להבין שכאשר מדברים על עיצוב של חללים כמו חדרי רחצה יש גם משמעות לתאורה, בין אם מדובר על התאורה הטבעית של אור השמש ובין אם מדובר על תאורה מלאכותית. לכן, אשת מקצוע שיודעת לשים לב לכל הפרטים האלה, תוכל לתת לכם שירות משמועתי ביותר שיסייע בעדכם ליצור חדר רחצה שנעים יהיה להשתמש בו.

גלריית תמונות


מזמינה אותך ליצור איתי קשר: