עיצוב פנים חדשני
עיצוב פנים חדשני לבית ישראלי
18/08/2017
הדמיה אדריכלית
הדמיה אדריכלית לשם עיצוב פנים
18/08/2017
הצג הכל

איך בוחרים מעצבי פנים מומלצים

איך מאתרים מעצבי פנים מומלצים ?

מי שחולם לעשות שיפוץ בבית מבקש למעשה לעשות שינוי ולהפוך את החלום שלו למציאות.
השינוי משפיע עלינו לא רק חיצונית אלא גם פנימית, השינוי משפיע על הנפש ועל "הבית הפנימי" שלנו שהוא הרבה יותר עמוק מהבית הפיזי.

בתהליך שיפוץ בבית קיים או לפני כניסה לבית חדש, חשוב שתהיה לצידכם מעצבת פנים מומלצת ומקצועית. זהו תהליך מורכב ובעל השקעה כספית וגם רגשית.

בחירת מעצבי פנים

עיצוב פנים משלב ניהול של תחומים רבים דורש הבנה טכנית, יכולת יצירתית גבוהה, יכולת פתרון בעיות, ראיית השלם על כל חלקיו, יכולות ניהולית גבוהה של בעלי מקצוע שונים וכמובן רגישות לצרכים ולחלומות הגלויים והסמויים של הלקוחות.

בחירת מעצב מומלץ היא חשובה כבר בתחילת התהליך הרבה לפני התקשרות עם בעלי מקצוע אחרים.

כשמדברים על מעצבת פנים מומלצת הכי חשוב להרגיש את הכימיה והחיבור האישי בינכם.

שיחה טלפונית ראשונה שמובילה לפגישה פנים אל פנים, חשובה מאד.

ליווי על ידי מעצבי פנים הוא תהליך דינמי, קרוב מאד ואינטנסיבי. זהו דו שיח כמעט על בסיס יומיומי וחשוב החיבור הרגשי בינכם לבין מעצב פנים.

אם הגעתם למעצבת פנים דרך חברים מפה לאוזן, דרך תמונה שנתקלתם בה או דרך חיפוש באינטרנט, עיקבו אחריה, התרשמו מהעבודות שלה וצרו עימה קשר.

אל תחששו שהיא יקרה מידי, גרה רחוק מידי או לא פנויה לפרויקט שלכם, פשוט צרו קשר, תנו לשיחה להתגלגל ומשם תוכלו להמשיך ולקבל החלטות נכונות יותר.

תהליך דינאמי שמחייב תקשורת רציפה

תהליך עיצוב הפנים בבית חדש או בבית שעובר שיפוץ הוא תהליך דינאמי, אינטנסיבי שאורך מספר חודשים כולל תכנון, התלבטויות, בחירת חומרים, בחירת קבלן וספקים וכמובן עבודת הקבלן עד כניסתכם לבית או לדירה. נכון לחשוב ולחבור למעצבת פנים כבר מתחילת התהליך כך שתהנו מניסיונה וימעטו הטעויות האפשריות.
מעצבת פנים מנוסה, תעזור לכם בקבלת החלטות שמתאימות לכם . שימו לב שמעצבת הפנים עוזרת ומכוונת אתכם ולא מחליטה במקומכם, זיכרו כי אתם גרים בבית וחשוב שאתם תאהבו את התכנון, הצבעים והחומרים.

לסיכום, חשוב לבחור מעצב/ת לאחר בדיקה של מעצבי פנים מומלצים וזאת בתחילת תהליך הבניה או השיפוץ. לבחון את הניסיון, לעיין  ולהתרשם ממגוון הפרויקטים שהם עשו. אפשר לשוחח עם לקוחות עבר ולשמוע מהי המלצתם.
והכי חשוב זוהי הכימיה בינכם לבין המעצבים. אתם תבלו יחד שעות רבות והחיבור בינכם הכרחי להצלחת הפרויקט לשביעות רצונכם.

שאלות ותשובות בנושא בחירת מעצבי פנים

שאלה: איך מאתרים מעצבי פנים מומלצים?

תשובה: ניתן לאתר מעצבי פנים מומלצים דרך המלצות מחברים ומשפחה, חיפוש באינטרנט, או התבוננות בעבודות קיימות. כדאי להתקשר ולתאם פגישה ראשונית כדי להרגיש את הכימיה והחיבור האישי עם המעצבת.

שאלה: למה חשוב לעבוד עם מעצבת פנים בתהליך שיפוץ?

תשובה: שיפוץ בית הוא תהליך מורכב הכולל השקעה כספית ורגשית. מעצבת פנים מומלצת יכולה לסייע בתכנון, בחירת חומרים, וניהול הפרויקט, מה שמבטיח תוצאה מושלמת ומותאמת לצרכים ולחלומות שלכם.

שאלה: איך אפשר להתרשם מהעבודות של מעצבת פנים?

תשובה: כדי להתרשם מעבודות ופרויקטים קודמים ניתן לעיין בתמונות ופרויקטים באתר האינטרנט של המעצבת, לבקר בפרויקטים קיימים, ולקרוא חוות דעת של לקוחות עבר. חשוב לראות שהסגנון והגישה של המעצבת מתאימים לטעם ולצרכים שלכם.

שאלה: מהי החשיבות של הכימיה והחיבור האישי עם המעצבת?

תשובה: תהליך עיצוב הפנים הוא דינאמי ואינטנסיבי, וכולל תקשורת יומיומית ושיתוף פעולה הדוק. הכימיה והחיבור האישי בין הלקוח למעצבת חשובים להצלחת הפרויקט ולהשגת תוצאות מושלמות.

שאלה: מה כולל תהליך הליווי על ידי מעצבת פנים?

תשובה: תהליך הליווי של מעצבת פנים כולל תכנון, בחירת חומרים, ניהול פרויקט, עבודה מול קבלנים וספקים, וקבלת החלטות מותאמות אישית. מעצבת פנים מנוסה תסייע בהפחתת טעויות ותבטיח שהפרויקט יתנהל בצורה חלקה ויעילה.


מזמינה אתכם ליצור קשר ונתאם לנו פגישה מעניינת,

יפעת ירושלמי.

054-4762-267

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


מזמינה אותך ליצור איתי קשר:

054-476-2267
×
פגישת יעוץ

פגישת יעוץ

חולמים על בית מעוצב בדיוק עבורכם ?
מזמינה אתכם לפגישת יעוץ, בה תקבלו תכנית שכוללת תכנון, חומרים, צבעים ותאורה.

לאחר הפגישה תרגישו תשוקה גדולה לעשות את השינוי גם בבית שלכם.